Office 365 Connector (3.0.3) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: error
th: ผิดพลาด

en: Message
th: ข้อความ

en: Link
th: ลิงค์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Send
th: ส่ง

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: @time ago
th: @time ก่อน

en: Add link
th: เพิ่มลิงค์

en: Edit link
th: แก้ไขลิงก์
