Office 365 Connector (3.0.5) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Type
oc: Tipe

en: Subject
oc: Objècte

en: Message
oc: Messatge

en: Link
oc: Ligam

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Location
oc: Emplaçament

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: Send
oc: Mandar

en: Recipient
oc: Destinatari

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Modified
oc: Modificat

en: @time ago
oc: i a @time

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Add link
oc: Apondre un ligam

en: Edit link
oc: Ligam de modificacion
