Office 365 Connector (3.0.7) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Type
ka: ტიპი

en: Subject
ka: სათაური

en: error
ka: შეცდომა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Link
ka: ბმული

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Recipient
ka: მიმღები

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: @time ago
ka: @time წინ

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
