Office 365 Connector (3.0.7) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Type
pl: Typ

en: Subject
pl: Tytuł

en: error
pl: błąd

en: Message
pl: Wiadomość

en: Link
pl: Odnośnik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Location
pl: Położenie

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Send
pl: Wyślij

en: Recipient
pl: Adresat

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Modified
pl: Zmodyfikowany

en: @time ago
pl: @time temu

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Search Files
pl: Szukanie plików

en: Open links in a new window
pl: Otwieraj odnośniki w nowych oknach

en: Calendar settings
pl: Ustawienia kalendarza

en: Chat
pl: Czat

en: Add link
pl: Dodaj odnośnik

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: API settings
pl: Ustawienia API

en: Start typing to find content or paste a URL.
pl: Zacznij wpisywać, aby znaleźć zawartość lub wklej URL.
