Office 365 Connector (3.0.9) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: error
da: fejl

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Content type
da: Indholdstype

en: Location
da: Lokation

en: File name
da: Filnavn

en: Recipient
da: Modtager

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Log in
da: Log ind

en: Link text
da: Linktekst

en: Modified
da: Ændret

en: @time ago
da: @time siden

en: Documents
da: Dokumenter

en: Default value
da: Standardværdi

en: Calendar settings
da: Kalenderindstillinger

en: Add link
da: Tilføj link

en: Edit link
da: Redigér-link
