Office 365 Connector (3.0.9) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Type
jv: Tipe

en: Subject
jv: Subyek

en: error
jv: salah

en: Message
jv: Pesen

en: Link
jv: Tautan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Location
jv: Lokasi

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: Send
jv: Kirim

en: Recipient
jv: Penerima

en: Link text
jv: Teks pranala

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Add link
jv: Tambah tautan
