Office 365 Connector (3.0.9) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Subject
nn: Emne

en: error
nn: feil

en: Message
nn: Melding

en: Link
nn: Lenke

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Location
nn: Stad

en: Log in
nn: Logg inn

en: @time ago
nn: @time sidan

en: Open links in a new window
nn: Åpnar lenke i nytt vindauge
