Office 365 Connector (3.0.25) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Type
bo: རིགས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Add link
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཁ་སྣོན

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: Start typing to find content or paste a URL.
bo: ཡི་གེ་ནང་འཇུག་བྱས་ནས་ནང་དོན་འཚོལ་འགོ་རྩོམ་པའམ་ཡང་ན་URL འདྲ་བཤུ་བྱེད་དགོས།
