Office 365 Connector (3.0.25) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Type
hu: Típus

en: Subject
hu: Tárgy

en: error
hu: hiba

en: Message
hu: Üzenet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Location
hu: Helyszín

en: File name
hu: Fájlnév

en: Send
hu: Küldés

en: Recipient
hu: Címzett

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Modified
hu: Változtatott

en: @time ago
hu: @time

en: Documents
hu: Dokumentumok

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Calendar settings
hu: Naptár beállításai

en: Add link
hu: Hivatkozás hozzáadása

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása

en: Callback url
hu: Visszahívási URL
