Office 365 Connector (5.0.0-rc1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Type
mg: Karazana

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: error
mg: hadisoana

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Log in
mg: Fidirana
