Microsoft 365 Connector (5.0.0-rc3) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: error
az: səhv

en: Message
az: Mesaj

en: - None -
az: - heç nə -

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Location
az: Məkan

en: File name
az: Fayl adı

en: Recipient
az: Alıcı

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Log in
az: Loqin

en: Link text
az: Link mətni

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Add link
az: Link əlavə edin
