Office 365 Connector (5.0.0) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Type
ast: Triba

en: Subject
ast: Asuntu

en: error
ast: fallu

en: Message
ast: Mensax

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Link
ast: Enllaz

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Location
ast: Llugar

en: File name
ast: Nome del ficheru

en: Send
ast: Unviar

en: Recipient
ast: Destinatariu

en: Log in
ast: Entrar

en: @time ago
ast: hai @time
