Microsoft 365 Connector (5.0.11) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Type
ja: タイプ

en: Subject
ja: 件名

en: error
ja: エラー

en: Message
ja: メッセージ

en: - None -
ja: - なし -

en: Link
ja: リンク

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Location
ja: 場所

en: File name
ja: ファイル名

en: Send
ja: 送信

en: Recipient
ja: 受信者

en: Start date
ja: 開始日

en: End date
ja: 終了日

en: Log in
ja: ログイン

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Modified
ja: 変更済み

en: @time ago
ja: @time 前

en: Role settings
ja: 役割の設定

en: Documents
ja: ドキュメント

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Link text.
ja: リンクテキストです。

en: Add link
ja: リンクの追加

en: Edit link
ja: 編集リンク
