Microsoft 365 Connector (5.0.11) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Type
mn: Төрөл

en: Subject
mn: Гарчиг

en: error
mn: алдаа

en: Message
mn: Зурвас

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Link
mn: Холбоос

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Location
mn: Байрлал

en: Send
mn: Илгээх

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: @time ago
mn: @time өмнө
