Microsoft 365 Connector (5.0.15) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Body
af: Teks

en: Type
af: Tipe

en: Subject
af: Onderwerp

en: error
af: fout

en: Message
af: Boodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Location
af: Ligging

en: Send
af: Stuur

en: Log in
af: Teken in
