Microsoft 365 Connector (5.0.16) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Type
be: Тып

en: Subject
be: Тэма

en: error
be: памылка

en: Message
be: Паведамленне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: File name
be: Імя файла

en: Send
be: Адаслаць

en: Recipient
be: Адрасат

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: @time ago
be: @time таму

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне
