Microsoft 365 Connector (5.0.17) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Subject
bg: Тема

en: error
bg: грешка

en: Message
bg: Съобщение

en: - None -
bg: - Не -

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Location
bg: Местоположение

en: Send
bg: Изпрати

en: Recipient
bg: Получател

en: Log in
bg: Вход

en: @time ago
bg: преди @time
