Microsoft 365 Connector (5.0.19) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: error
ar: خطأ

en: Message
ar: الرسالة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: User settings
ar: إعدادات المستخدم

en: Location
ar: الموضع

en: File name
ar: اسم الملف

en: Send
ar: أرسل

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Modified
ar: تم التعديل

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية
