Microsoft 365 Connector (5.0.19) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Body
km: តួ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: error
km: កំហុស

en: Message
km: សារ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: User settings
km: ការ​កំណត់​អ្នក​ប្រើ

en: Location
km: ទីតាំង

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: Log in
km: ចូល

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
