Microsoft 365 Connector (5.0.19) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Type
mk: Тип

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: User settings
mk: Поставувања за корисници

en: Location
mk: Локација

en: Log in
mk: Најави ме
