Office 365 Connector (5.0.2) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Subject
fi: Aihe

en: error
fi: virhe

en: Message
fi: Viesti

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Link
fi: Linkki

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Location
fi: Sijainti

en: File name
fi: Tiedostonimi

en: Send
fi: Lähetä

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Modified
fi: Muokattu

en: @time ago
fi: @time sitten

en: Documents
fi: Dokumentit

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Chat
fi: Pikaviestin

en: Add link
fi: Lisää linkki

en: Edit link
fi: Muokkaa linkkiä

en: No recent files found.
fi: Tuoreita tiedostoja ei löytynyt.
