Microsoft 365 Connector (5.0.20) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Body
cs: Text

en: Type
cs: Typ

en: Subject
cs: Předmět

en: error
cs: chyba

en: Message
cs: Zpráva

en: - None -
cs: - Nic -

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: User settings
cs: Uživatelské nastavení

en: Location
cs: Místo

en: File name
cs: Název souboru

en: Send
cs: Poslat

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Modified
cs: Upraveno

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Calendar settings
cs: Nastavení kalendáře

en: Link text.
cs: Text odkazu.

en: Callback url
cs: URL zpětného volání
