Microsoft 365 Connector (5.0.20) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Type
tr: Tip

en: Subject
tr: Konu

en: error
tr: hata

en: Message
tr: İleti

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: User settings
tr: Kullanıcı ayarları

en: Location
tr: Konum

en: File name
tr: Dosya ismi

en: Send
tr: Gönder

en: Recipient
tr: Alıcı

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Modified
tr: Düzenlendi

en: @time ago
tr: @time önce

en: Role settings
tr: Rol ayarları

en: Documents
tr: Belgeler

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Chat
tr: Sohbet
