Microsoft 365 Connector (5.0.22) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Type
sv: Typ

en: Subject
sv: Ämne

en: error
sv: fel

en: Message
sv: Meddelande

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: User settings
sv: Användarinställningar

en: Location
sv: Plats

en: File name
sv: Filnamn

en: Send
sv: Skicka

en: Recipient
sv: Mottagare

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: Log in
sv: Logga in

en: Link text
sv: Länktext

en: Modified
sv: Modifierad

en: @time ago
sv: @time sedan

en: Role settings
sv: Inställningar för roller

en: Documents
sv: Dokument

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Calendar settings
sv: Inställningar för kalender

en: Link text.
sv: Länktext

en: API Settings
sv: API-inställningar
