Office 365 Connector (5.0.4) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Type
mk: Тип

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Location
mk: Локација

en: Log in
mk: Најави ме
