Microsoft 365 Connector (5.0.6) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: error
hy: սխալ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Add link
hy: Ավելացնել հղում
