Microsoft 365 Connector (5.0.7) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Subject
hr: Naziv

en: error
hr: greška

en: Message
hr: Poruka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Link
hr: Poveznica

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Location
hr: Lokacija

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: Send
hr: Pošalji

en: Recipient
hr: Primatelj

en: Log in
hr: Prijava

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: @time ago
hr: prije @time

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Add link
hr: Dodaj poveznicu

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu
