Microsoft 365 Connector (5.0.7) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: error
kn: ದೋಷ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Modified
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾದ

en: Documents
kn: ದಸ್ತಾವೇಜುಗಳು

en: Chat
kn: ಹರಟೆ
