Microsoft 365 Connector (5.0.8) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Body
am: አካል

en: Type
am: ዓይነት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: error
am: ስህተት

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Location
am: ቦታ

en: Recipient
am: ተቀባይ

en: Log in
am: ግባ

en: @time ago
am: @time በፊት

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Chat
am: ተወያይ
