Microsoft 365 Connector (5.0.8) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Type
gl: Tipo

en: Subject
gl: Asunto

en: error
gl: erro

en: Message
gl: Mensaxe

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Link
gl: Ligazón

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Location
gl: Localización

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: Send
gl: Enviar

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Modified
gl: Modificado

en: @time ago
gl: fai @time

en: Documents
gl: Documentos

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Calendar settings
gl: Axustes do calendario

en: Link text.
gl: Lonxitude máxima do texto do enlace

en: Add link
gl: Engadir enlace

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: Start typing to find content or paste a URL.
gl: Empece a escribir para buscar contido ou pegue unha URL.
