Microsoft 365 Connector (5.1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Type
bn: টাইপ

en: Subject
bn: বিষয়

en: error
bn: ত্রুটি

en: Message
bn: বার্তা

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Location
bn: অবস্থান

en: File name
bn: ফাইল নাম

en: Log in
bn: প্রবেশ

en: @time ago
bn: @time সময় আগে
