Microsoft 365 Connector (5.1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Type
mr: प्रकार

en: error
mr: तृटी

en: Message
mr: संदेश

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Location
mr: स्थळ

en: Send
mr: पाठवा

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: @time ago
mr: @time पुर्वी

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
