Microsoft 365 Connector (5.1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Type
bo: རིགས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: User settings
bo: སྤྱོད་མཁན་སྒྲིག་འགོད།

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
