Microsoft 365 Connector (5.1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Type
cy: Math

en: Subject
cy: Testun

en: error
cy: gwall

en: Message
cy: Neges

en: - None -
cy: - Dim -

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: User settings
cy: Gosodiadau defnyddiwr

en: Location
cy: Lleoliad

en: File name
cy: Enw ffeil

en: Send
cy: Anfon

en: Recipient
cy: Derbynnydd

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: @time ago
cy: @time yn ôl

en: Documents
cy: Dogfennau

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Calendar settings
cy: Gosodiadau calendr
