Microsoft 365 Connector (5.1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Subject
lv: Temats

en: error
lv: kļūda

en: Message
lv: Ziņojums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: User settings
lv: Lietotāju iestatījumi

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Send
lv: Sūtīt

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Modified
lv: Modificēts

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Role settings
lv: Lomu iestatījumi

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Calendar settings
lv: Kalendāra iestatījumi

en: Link text.
lv: Saites teksts.
