Microsoft 365 Connector (5.1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Type
sq: Lloji

en: Subject
sq: Subjekti

en: error
sq: gabim

en: Message
sq: Mesazhi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: User settings
sq: Rregullimet e përdoruesit

en: Location
sq: Vendodhja

en: Send
sq: Dërgo

en: Recipient
sq: Marrës

en: Log in
sq: Identifikohu

en: @time ago
sq: @time më parë
