Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Subject
et: Teema

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: error
et: veateade

en: Message
et: Teade

en: - None -
et: - Puudub -

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: User settings
et: Kasutaja sätted

en: Location
et: Asukoht

en: File name
et: Faili nimi

en: Send
et: Saada

en: Recipient
et: Adressaat

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Log in
et: Sisene

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Modified
et: Muudetud

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus
