Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (34 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Subject
fr: Objet

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: error
fr: erreur

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: User settings
fr: Paramètres des utilisateurs

en: Location
fr: Emplacement

en: File name
fr: Nom du fichier

en: Send
fr: Envoyer

en: Recipient
fr: Destinataire

en: Start date
fr: Date de début

en: End date
fr: Date de fin

en: Callback URL
fr: URL de la procédure de rappel (callback)

en: Log in
fr: Se connecter

en: Link text
fr: Texte du lien

en: Modified
fr: Modifié

en: @time ago
fr: il y a @time

en: Role settings
fr: Paramètre de rôle

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Open links in a new window
fr: Ouvrir les liens dans une nouvelle fenêtre

en: Calendar settings
fr: Paramètres de calendrier

en: Web URL
fr: URL Web

en: Chat
fr: Discussion

en: Are you sure you want to delete @name?
fr: Êtes-vous sûr de vouloir supprimer @name?

en: No recent files found.
fr: Il n'y a aucun fichier récent.

en: Redirect settings
fr: Paramètres de Redirect
