Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Subject
jv: Subyek

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: error
jv: salah

en: Message
jv: Pesen

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Location
jv: Lokasi

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: Send
jv: Kirim

en: Recipient
jv: Penerima

en: Link text
jv: Teks pranala

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: Default value
jv: Biji gawan
