Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: error
kk: Қате

en: Message
kk: Хабарлама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: User settings
kk: Қолданушы теңшелімдері

en: Location
kk: Орналасуы

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: Log in
kk: Кіру

en: @time ago
kk: @time бұрын
