Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Subject
fa: موضوع

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Message
fa: پیغام

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: User settings
fa: تنظیمات کاربری

en: Location
fa: مکان

en: File name
fa: نام فایل

en: Recipient
fa: گیرنده

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Log in
fa: ورود

en: Link text
fa: متن واصلی

en: Modified
fa: اصلاح گردید

en: @time ago
fa: @time قبل

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض
