Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: error
si: දෝෂය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
