Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Subject
el: Θέμα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: error
el: σφάλμα

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: User settings
el: Ρυθμίσεις χρήστη

en: Location
el: Τοποθεσία

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: Send
el: Αποστολή

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Log in
el: Είσοδος

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Modified
el: Τροποποιήθηκε

en: @time ago
el: πριν από @time

en: Documents
el: Έγγραφα

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Are you sure you want to delete @name?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε το @name;
