Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta2) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: Log in
ga: Logáil isteach
