Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: User settings
ku: ڕێکخستنەکانی ئەدامان

en: Location
ku: شوێن

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: Send
ku: بینێره‌

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
