Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (32 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Type
pt: Tipo

en: Subject
pt: Assunto

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: error
pt: erro

en: None
pt: Nenhum

en: Message
pt: Mensagem

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: User settings
pt: Definições de utilizador

en: Location
pt: Localização

en: File name
pt: Nome do ficheiro

en: Send
pt: Enviar

en: Recipient
pt: Destinatário

en: Start date
pt: Data de início

en: End date
pt: Data de fim

en: Callback URL
pt: URL de chamada de retorno

en: Log in
pt: Entrar

en: Link text
pt: Texto da ligação

en: Modified
pt: Modificado

en: @time ago
pt: há @time atrás

en: Role settings
pt: Definições de funções

en: Documents
pt: Documentos

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: Default role
pt: Grupo predefinido
