Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta3) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Message
ht: Mesaj

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre
