Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta3) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Subject
nn: Emne

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: error
nn: feil

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: User settings
nn: Brukarinnstillingar

en: Location
nn: Stad

en: Log in
nn: Logg inn

en: @time ago
nn: @time sidan

en: Open links in a new window
nn: Åpnar lenke i nytt vindauge
