Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta3) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke
