Microsoft 365 Connector (6.0.0-beta4) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Subject
bs: Naslov

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: error
bs: greška

en: None
bs: Nijedan

en: Message
bs: Poruka

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: User settings
bs: Korisničke postavke

en: Location
bs: Lokacija

en: Send
bs: Pošalji

en: Log in
bs: Prijavi se

en: @time ago
bs: prije @time

en: Default value
bs: Defaultne postavke
